-
freestylebräda
Vad bör de ligga på för pris om de är ifrån fjolåret?
Är de alldeles för upphausade, och bör man i så fall vänta?
Vilka bör man leta efter (prisvärda, funkat bra osv)?wiman
Logga in för att svara.
Senaste nytt › Forums › Vindsurfing › Konfen Vindsurfing › freestylebräda
Vad bör de ligga på för pris om de är ifrån fjolåret?
Är de alldeles för upphausade, och bör man i så fall vänta?
Vilka bör man leta efter (prisvärda, funkat bra osv)?
wiman
F2 Air 260
hållbar, planar tidigr och mycket pra pop i, har även mycket fart i sig.
Logga in för att svara.
Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".
Surfzones app (PWA) har installerats.
Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA

För att ge den bästa upplevelsen använder vi teknologier som cookies för att lagra och/eller få tillgång till enhetsinformation. Genom att samtycka till dessa teknologier kan vi behandla data såsom surfbeteende eller unika ID:n på denna webbplats. Att inte samtycka eller återkalla samtycke kan negativt påverka vissa funktioner och egenskaper.
Det uppstod ett problem med att rapportera detta inlägg.
Vänligen bekräfta att du vill blockera denna medlem.
Du kommer inte längre att kunna göra det:
Vänligen observera: Denna åtgärd kommer också att ta bort denna medlem från dina kontakter och skicka en rapport till webbplatsadministratören. Det tar några minuter innan processen är klar.