Senaste nytt › Forums › Kitesurfing › Konfen Kitesurfing › www.kitesurferclub.com
-
www.kitesurferclub.com
Publicerad av anonym-anvandare på 6 september, 2002 vid 09:10Bara en kort fråga.
Vad har hänt med http://www.kitesurferclub.com/ ?
Nere, Flyttat eller vad????
/Danne
anonym-anvandare svarade 23 år, 3 månader sedan 1 Medlem · 11 Svar -
11 Svar
-
Hepp,
sidan är nere ett tag för Hugo håller på att ”flytta” sin kära dator.
Ha lite tålamod så kommer sidan snart upp igen.//
Hampe -
servern är uppe igen… hugo ska bara få tummen ur i redirecta hosten till det nya ip´t…
MVH Jake
-
uppe inom 2h… då med nya fökin bilder på vår allas Mike kniven blomvall
-
EYY!!!! Jag är ju faktiskt med på en av bilderna! Även om Jag får en fet dubbel fuck off i ansiktet av Hampe…
/Peps
-
Och förresten! Vart är mina 1-foots?
/Peps otra vez
-
Eyy röööhööööl, tog ingen bra bild på din 1Fotare, du får fixa lite mer vind till nästa gång, kom ner näst ahelg, elelr så kan vi synas i Vilshärad norr om Halmstad det hade vatt kul o campa lite där, jevla bra waves vettu
-
OKi råko ditt gamle campmähä. Vi säger så och skiter i det och drar till foilfesten och kör feta inflatables och får rövkick av danska fläsksvålar och drar till dominikanska och regerar och har najsa shorts och sippar paisan-drinkar och fixar bebas och kommer hem och drar till danmark och kommer hem igen och skiter i det!!!!! Eller?
/Mr. Pepas
-
Föjlfäst får de la bli dårå, hampe drar dit Fredag, jag tycker Torsdag, så fixar vi billig färja från Gööööötebörg, snacka med Stålmannen o grabbarna om dom vill hänka.
/MrBulba
-
Helt sjukt vilka töntiga trick ni kitelirare sysslar med!
Typ hänga loss och sprattla med benen. Verkligen super coooolt.
Logga in för att svara.
