• Publicerad av anonym-anvandare på 17 januari, 2005 vid 03:41

    Ar det sa att man lar hyra bil pa Maui aven om man har tankt hyra grejer. Finns det natt sjysst plattvatten spot med uthyrning??

    de_gothia svarade 21 år sedan 3 Medlemmar · 2 Svar
  • 2 Svar
  • feg

    Medlem
    17 januari, 2005 vid 07:15

    Uthyrare finns centralt i Kahului på norrsidan och plattvatten (på vintern) finns i Kihei på sydsidan och delvis innanför revet på Kanaha Beach på norrsidan.

    Hyra bil är ett måste oavsett plattvatten eller vågor. Hyr hos ”Word of Mouth”.

    Sök här på maui här i ”resemål-konfen” så kommer du få massor av nyttig info. ”Alla” frågor är redan besvarade minst en gång. smile.gif

    /feg

  • de_gothia

    Medlem
    26 januari, 2005 vid 01:08

    Funderar kanske på att köpa bil. Ska vara där under 10 veckor.
    Några tips?

    /Ponta

Logga in för att svara.

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Installera Surfzone som app?

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA