Senaste nytt Forums Vindsurfing Konfen Vindsurfing Ny fotosajt för surfing

  • Ny fotosajt för surfing

    Publicerad av Oregistrerad på 13 oktober, 2006 vid 13:04

    Helt underbart med alla sköna bilder som kommer fram efter helger som den förra. Jag och en designer har slängt ihop en mycket enkel web för o kunna samla bilderna från dessa och framtida dagar. Bilderna kommer ju upp här på konfen, men man missar tidsperspektivet och det är framför allt svårt o hitta tillbaks till dom..

    Bara väldigt enkelt alltihop, men kanske blir det mer med tiden. Visst idéen är inte unik men vi får se vad vi kan utveckla det till.

    Tanken är framför allt att man ska slippa leta och vara internetorakel för o hitta alla sköna bilder…

    http://www.windmachine.northware.com/

    Väl mött och Välkomna in och besöka oss!

    Mvh
    Johan Gunnarsson och Tina Hagman
    Göteborg

    ola_p svarade 19 år, 5 månader sedan 2 Medlemmar · 2 Svar
  • 2 Svar
  • johan_gbg

    Medlem
    13 oktober, 2006 vid 13:56

    Har ni provat picasa och deras nya webalbum funktion?
    Det kallar jag enkelt!
    /J

  • ola_p

    Medlem
    13 oktober, 2006 vid 16:56

    Jag tycker, efter att ha tittat snabbt igenom det. Att det behövs en del filande på gränssnittet för att det skall bli riktigt bra. Nu ser jag inte riktigt att det är så mycket bättre än galleriet på surfzone.

    Har själv tänkt tanken att skapa nått liknande, men inte riktigt känt för att ta tag i det. Det blir ju ett rätt stort projekt, och jag är dessutom inte direkt systemutvecklare.

    Roligt initiativ, jag hoppas ni får till nått riktigt bra.

Logga in för att svara.

Installera Surfzone som app?
PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA