Senaste nytt Forums Kitesurfing Konfen Kitesurfing Testa Caution och Flysurfer i Sälen 2-3 feb (nu till helgen)!

  • Testa Caution och Flysurfer i Sälen 2-3 feb (nu till helgen)!

    Publicerad av cortex på 30 januari, 2008 vid 13:54

    Titeln säger väl det mesta. :smirk:

    Vi kommer att finnas på plats på Högfjällets topp under helgen. Verkar dessutom bli fin vind och puder, så passa på att testa Caution Mayhem och Flysurfer Pulse2/Psycho3/Speed2.

    Hivar upp ett par flaggor vid launchen så det blir lätt att hitta oss ute i snön. 😀

    Om ingen finns vid flaggorna när ni kommer dit (kan ju vara så att jag och resten av gänget händelsevis råkar vara i ravinerna och roar oss) ring mig på 0708-306020 så kommer jag/vi/någon bort till lauch-platsen ASAP.

    Väl mött på Högis!

    /Kaj(Tech)

    cortex svarade 18 år sedan 1 Medlem · 0 Svar
  • 0 Svar

Tyvärr, inga svar hittades.

Logga in för att svara.

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Installera Surfzone som app?

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA