-
Nordic Championchips 2010, 13-15 aug. Sola, Norge
Klasser.
Formula, Bic, Kona, RaceboardNOR ligger nu uppe på SVFs hemsida alternativt.
Inbjudan http://www.sbf.no/content/view/356/103/
Se også NBK.no for mer informasjon.
Logga in för att svara.
Senaste nytt › Forums › Vindsurfing › Slalom, Speed & Racing › Nordic Championchips 2010, 13-15 aug. Sola, Norge
Taggad: racing
Klasser.
Formula, Bic, Kona, Raceboard
NOR ligger nu uppe på SVFs hemsida alternativt.
Inbjudan http://www.sbf.no/content/view/356/103/
Se også NBK.no for mer informasjon.
Jag åker gärna dit om det är nån till som kan tänka sig att dela bil, orkar inte köra hela sträckan själv. Får plats med 2- 3 st utr i min VW transporter, och 3 pers får plats där fram. Jag åker från Sthlm, men det går kanske att synka att vi ses nån annanstans. noll733-585835
Logga in för att svara.
Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".
Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".
Surfzones app (PWA) har installerats.
Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA

För att ge den bästa upplevelsen använder vi teknologier som cookies för att lagra och/eller få tillgång till enhetsinformation. Genom att samtycka till dessa teknologier kan vi behandla data såsom surfbeteende eller unika ID:n på denna webbplats. Att inte samtycka eller återkalla samtycke kan negativt påverka vissa funktioner och egenskaper.
Det uppstod ett problem med att rapportera detta inlägg.
Vänligen bekräfta att du vill blockera denna medlem.
Du kommer inte längre att kunna göra det:
Vänligen observera: Denna åtgärd kommer också att ta bort denna medlem från dina kontakter och skicka en rapport till webbplatsadministratören. Det tar några minuter innan processen är klar.