Senaste nytt Forums Kitesurfing Konfen Kitesurfing Jobba me surf kring GBG i sommar?

  • Jobba me surf kring GBG i sommar?

    Publicerad av milkman på 28 mars, 2011 vid 18:44

    Är det någon göteborgsurfare som känner sig sugen på jobba med surf? Till att börja med under sommaren till sista september? Vi kommer behöva lite hjälp.
    Det rör sig om lördagar bara eller två-tre dagar i veckan om det passar bättre. Vi schemalägger sommaren så det funkar för de som är på. (altså schemalägga som på riktigt. Inte som vi brukar – så där lagom surfigt och som man kan skita i för att det blåser) 🙂

    Du måste kita redan, gärna vara lite pedagogisk men framför allt social och brinna för sporten.

    Hör av dig hit om du är intresserad så berättar vi mer: [email protected], eller ring butiken och snacka med Patrik, 08-653 50 33.

    De som vi tror på träffar vi gärna i samband med vår teamhelg. Eller i GBG veckan efter.

    /Jens

    milkman svarade 14 år, 8 månader sedan 1 Medlem · 0 Svar
  • 0 Svar

Tyvärr, inga svar hittades.

Logga in för att svara.

Installera Surfzone som app?
PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA