Senaste nytt Forums Vindsurfing Konfen Vindsurfing Årsmöte i Södertörns surfklubb torsd 30/3

  • Årsmöte i Södertörns surfklubb torsd 30/3

    Publicerad av electric på 25 mars, 2017 vid 17:39

    – med föredrag om kompositmaterial och reparationer.

    Tid: Torsdagen den 30/3 2017 kl 18.30. Plats: Studion, Fotograf Martin Cederblad AB, Söder Mälarstrand 25D (http://bit.ly/2lXPw3l). Info: Svenne, tel 0762-158020 el. Lars, tel. 073-5638001.

    Medlemmar (inkl medlemmar i TWC och SWC) samt alla som har Fituna Passerkort är välkomna. Klubben bjuder på mat och dryck. Om du vill ha så anmäl dig senast tisdag den 28/3 till [email protected].

    Vi inleder med årsmöte så snart alla försett sig med sin portion. Därefter (ca 19.30) håller Svenne (https://primenta.se) ett föredrag om kompositmaterial och reparationer. Kom och lyssna och ställ frågor!

    /Svenne och Lars

    electric svarade 8 år, 10 månader sedan 1 Medlem · 0 Svar
  • 0 Svar

Tyvärr, inga svar hittades.

Logga in för att svara.

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Installera Surfzone som app?

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA