-
är det ingen som ska ut å surfaq diag ?????
jag undrar om det inte kommer nån alls som ska ut idag ???
haga park rules…………
Logga in för att svara.
Senaste nytt › Forums › Vindsurfing › Konfen Vindsurfing › är det ingen som ska ut å surfaq diag ?????
jag undrar om det inte kommer nån alls som ska ut idag ???
haga park rules…………
blåste det nåt då?
jobbar till 6 och skulle komma ut på vattnet runt halv 8 om jag stressade ordentligt. det är ju inte ofta det blåser då, inte såna här dagar iallafall.
nejj de e klart .. men kommer du ner till erstan på onsdag??
mvh swe-880
nej, jobbar hela veckan, i helgen ska jag köra tok mycket däremot! om det blåser bra på kvällen kör jag ju i veckan också men med högtrycksväder är det inte så stor chans.
Logga in för att svara.
Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".
Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".
Surfzones app (PWA) har installerats.
Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA

För att ge den bästa upplevelsen använder vi teknologier som cookies för att lagra och/eller få tillgång till enhetsinformation. Genom att samtycka till dessa teknologier kan vi behandla data såsom surfbeteende eller unika ID:n på denna webbplats. Att inte samtycka eller återkalla samtycke kan negativt påverka vissa funktioner och egenskaper.
Det uppstod ett problem med att rapportera detta inlägg.
Vänligen bekräfta att du vill blockera denna medlem.
Du kommer inte längre att kunna göra det:
Vänligen observera: Denna åtgärd kommer också att ta bort denna medlem från dina kontakter och skicka en rapport till webbplatsadministratören. Det tar några minuter innan processen är klar.