Senaste nytt Forums Vindsurfing Konfen Vindsurfing Fituna: Kom och gräv för vägbommen sönd 19/8 kl 13

  • Fituna: Kom och gräv för vägbommen sönd 19/8 kl 13

    Publicerad av electric på 18 augusti, 2012 vid 14:01

    Som tidigare meddelats är det nu dags att få vägbommen vid Fituna på plats! Alla är välkomna att hjälpa till. Vi samlas i morgon söndag 19/8 kl 13.00 vid stenbumlingarna och börjar med att gräva de två groparna. Därefter vidtar gjutningen.

    Mail om detta har gått ut till medlemmarna i Södertörns surfklubb (inkl medlemmarna i TWC och SWC) men meddelas nu även på detta sätt. Vi har nämligen noterat att det finns en och annan Fituna-fantast som ännu inte blivit medlem.

    Om du har så ta gärna med korp/hacka, spett, spade och skyffel.

    Välkommen!

    /Getwet-Micke och Lars

    electric svarade 13 år, 5 månader sedan 1 Medlem · 0 Svar
  • 0 Svar

Tyvärr, inga svar hittades.

Logga in för att svara.

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Installera Surfzone som app?

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA