Senaste nytt Forums Vindsurfing Konfen Vindsurfing Indonesien – Behöver lite info.

  • Indonesien – Behöver lite info.

    Publicerad av q-lobo på 24 september, 2003 vid 17:54

    Jo nu är det så att jag kommer att åka till indonesien i ca 1 år för att arbeta och har således även börjat scouta efter bra surfspots.

    Jag kommer att befinna mig i inlandet, närmare bestämt i Wamena men kommer att kunna åka ut till kusten lite titt som tätt och undrar nu om det finns någon som har surfat i området.
    Bali har jag relativt god kännedom om så jag tänkte mer ifall det finns andra spots som jag inte är bekant med. Jag kör både wave och segel och tänker skaffa saker på plats, så om det finns bra affärer för att hyra/köpa så är jag mer än tacksam för tips.

    Mvh

    /Q

    q-lobo svarade 22 år, 4 månader sedan 1 Medlem · 0 Svar
  • 0 Svar

Tyvärr, inga svar hittades.

Logga in för att svara.

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Installera Surfzone som app?

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA