Senaste nytt Forums Kitesurfing Konfen Kitesurfing Kite Dag på Vikingstrand(Helsingborg)

  • Kite Dag på Vikingstrand(Helsingborg)

    Publicerad av anonym-anvandare på 22 maj, 2003 vid 12:36

    På Lördag erbjud möjlihet att prova en och se globerider lift draken, vikingstrands windsurfing klubb i Helsingborg(Klubben ligger längs med strandvägen ut mot sofiero slott, gula baracker, I anslutning till klubben finns även en trevlig restaurang med fullständiga rättigheter och bra mat vilket gör att detta kan bli en trevlig utflykt även för nära och kära//Mvh Bengt Nilsson http://www.skid.nu [email protected] 070-941 47 91

    anonym-anvandare svarade 22 år, 8 månader sedan 3 Medlemmar · 6 Svar
  • 6 Svar
  • anonym-anvandare

    Medlem
    23 maj, 2003 vid 18:44

    Nu är det bekräftat att även Sailworks segel och Maui Magics 2003-kollektion kommer att finnas för visning på Vikingstrand. Väl mött.
    Bengt Nilsson http://www.skid.nu

  • larssa

    Medlem
    24 maj, 2003 vid 07:50

    Kommer ni vara där även om vädrets makter inte är med?

  • anonym-anvandare

    Medlem
    24 maj, 2003 vid 07:54

    Finns inget dåligt väder bara dåliga kläder!!!!!! eller ”when it´s get tough the tough get´s going”, men ja vi kommer att vara där//Mvh Bengt

  • anonym-anvandare

    Medlem
    25 maj, 2003 vid 07:57

    Tack till de som trotsade vädretsmakter och komm!//Bengt N http://www.skid.nu

  • surfdjevulen

    Medlem
    30 maj, 2003 vid 06:19

    det gjorde du bra

  • anonym-anvandare

    Medlem
    31 maj, 2003 vid 16:16

    Kul att se lite nya produkter! Tack

Logga in för att svara.

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Installera Surfzone som app?

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA