Senaste nytt Forums Vindsurfing Konfen Vindsurfing När blir det vår igentligen…

  • När blir det vår igentligen…

    Publicerad av portin på 1 mars, 2002 vid 00:22

    Fan jag trodde att den hade kommit nu, jag var ju ute den 15:de. Osså nu två veckor senare skulle man inte se nån skillnad på sibirien o uppfarten till huset om det inte var för den där postlådan som det står ens namn på. Herregud va är det här, det har ju spårat ur helt, vad ska man göra? Jag håller på att bli tokig, jag är arbetslös för att alla skitungar ska ha sportlov, vadå tänker dom inte på mig som vindsurfare och mina behov. Fan, jag har aldeles förmycket tid till att fundera, och att sitta här o skriva skit. Ähh.. det här måste det bli ändring på.

    tjaba

    anonym-anvandare svarade 23 år, 9 månader sedan 2 Medlemmar · 1 Svar
  • 1 Svar
  • anonym-anvandare

    Medlem
    1 mars, 2002 vid 05:52

    Tjena Johan,

    Nu börjar våren för jag köper en ny ”stortrasa” i helgen. Nästa vecka kan vi ut ut och köra…

    Isen har gått!

Logga in för att svara.

Installera Surfzone som app?
PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA