-
Nästa surfparty i Stockholm?
Aloha!
Är det nån som vet när nästa surfpartyn är i Stockholm?
/Niklas
Logga in för att svara.
Senaste nytt › Forums › Vindsurfing › Konfen Vindsurfing › Nästa surfparty i Stockholm?
Aloha!
Är det nån som vet när nästa surfpartyn är i Stockholm?
/Niklas
vi har planerat in ytterligare en sthlm surfbar i höst, datum är dock ej satt än. information kommer dock.
nästa fest kommer bli mindre o mer lowkey. /a.
jippi!!!! =) Jag längtar, då ska jag se till att vara ledig dagen efter =)
Grymt kul i torsdags!
Jag var av en händelse i Stockholm (bostadsmässan), företaget fyllde mig med mat och dricka på kvällen. Sedan bar det av i taxi till okända marker ”Skippers in” för party! Kul som attan med massa trevligt folk! Jobbigt att åka på studiebesök dagen efter!!!
Staffan
Logga in för att svara.
Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".
Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".
Surfzones app (PWA) har installerats.
Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA

För att ge den bästa upplevelsen använder vi teknologier som cookies för att lagra och/eller få tillgång till enhetsinformation. Genom att samtycka till dessa teknologier kan vi behandla data såsom surfbeteende eller unika ID:n på denna webbplats. Att inte samtycka eller återkalla samtycke kan negativt påverka vissa funktioner och egenskaper.
Det uppstod ett problem med att rapportera detta inlägg.
Vänligen bekräfta att du vill blockera denna medlem.
Du kommer inte längre att kunna göra det:
Vänligen observera: Denna åtgärd kommer också att ta bort denna medlem från dina kontakter och skicka en rapport till webbplatsadministratören. Det tar några minuter innan processen är klar.