-
Nu måste den bort!
Ge mig ett bud och den är din…
Tycker det är synd (rent brottsligt) att köra en fungerade surfbuss till skroten!..http://www.surfzone.se/ppc/showproduct.php?product=12860&sort=1&cat=17&page=1
Logga in för att svara.
Senaste nytt › Forums › Övriga › Surfbussen › Nu måste den bort!
Ge mig ett bud och den är din…
Tycker det är synd (rent brottsligt) att köra en fungerade surfbuss till skroten!..
http://www.surfzone.se/ppc/showproduct.php?product=12860&sort=1&cat=17&page=1
Nu är bussen borta, det blev inte till skroten men den kommer lämna landet och skickas med båt till Afrika…
Logga in för att svara.
Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".
Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".
Surfzones app (PWA) har installerats.
Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA

För att ge den bästa upplevelsen använder vi teknologier som cookies för att lagra och/eller få tillgång till enhetsinformation. Genom att samtycka till dessa teknologier kan vi behandla data såsom surfbeteende eller unika ID:n på denna webbplats. Att inte samtycka eller återkalla samtycke kan negativt påverka vissa funktioner och egenskaper.
Det uppstod ett problem med att rapportera detta inlägg.
Vänligen bekräfta att du vill blockera denna medlem.
Du kommer inte längre att kunna göra det:
Vänligen observera: Denna åtgärd kommer också att ta bort denna medlem från dina kontakter och skicka en rapport till webbplatsadministratören. Det tar några minuter innan processen är klar.