-
Stockholm-Näsaäng på ostligt?
Funkar näsaäng skapligt på ostligt? Fler som ska dit idag?
Ska en enligt windguru vrida till sydost senare under eftermiddagen och då kommer det ju funka men jag vill ut nu!
Logga in för att svara.
Senaste nytt › Forums › Vindsurfing › Konfen Vindsurfing › Stockholm-Näsaäng på ostligt?
Funkar näsaäng skapligt på ostligt? Fler som ska dit idag?
Ska en enligt windguru vrida till sydost senare under eftermiddagen och då kommer det ju funka men jag vill ut nu!
Jora det funkar, men näsa e ju inget guldkorn till spot kanske men de e helt klart åkbart på ost. Kom hit till gotland istället så kan du få lite riktiga förhållanden;)
Logga in för att svara.
Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".
Surfzones app (PWA) har installerats.
Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA

För att ge den bästa upplevelsen använder vi teknologier som cookies för att lagra och/eller få tillgång till enhetsinformation. Genom att samtycka till dessa teknologier kan vi behandla data såsom surfbeteende eller unika ID:n på denna webbplats. Att inte samtycka eller återkalla samtycke kan negativt påverka vissa funktioner och egenskaper.
Det uppstod ett problem med att rapportera detta inlägg.
Vänligen bekräfta att du vill blockera denna medlem.
Du kommer inte längre att kunna göra det:
Vänligen observera: Denna åtgärd kommer också att ta bort denna medlem från dina kontakter och skicka en rapport till webbplatsadministratören. Det tar några minuter innan processen är klar.