Senaste nytt Forums Vindsurfing Konfen Vindsurfing Uthyrning Vindsurfingutrustning Karlskronaområdet?

  • Uthyrning Vindsurfingutrustning Karlskronaområdet?

    Publicerad av hannas på 4 juni, 2008 vid 18:21

    Hej!
    Jag är en glad amatörsurfare som letar ställe att hyra vindsurfingutrustning på i Karlskronaområdet.
    Känner någon till någon som hyr ut?:confused2:
    Har letat på nätet men det verkar tunt…
    Jättetacksam för svar!
    Hanna

    christian svarade 17 år, 6 månader sedan 2 Medlemmar · 1 Svar
  • 1 Svar
  • christian

    Medlem
    5 juni, 2008 vid 20:53

    Hej Hanna

    Det går nog att lösa
    vi finns i Torhamn
    Kolla på
    http://www.torhamnsbatsallskap.se
    för att komma åt forumet måste du skaffa ett konto

    Har du några frågor eller funderingar kan du maila mig direkt
    [email protected]

    Några av damerna som håller till hos oss drar tilll Öland i helgen där RAN har vårträff, du kanske skall försöka haka på?

    MVH

    christian

Logga in för att svara.

Installera Surfzone som app?
PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA