Senaste nytt Forums Vindsurfing Konfen Vindsurfing vem tror på kalgshamn?

  • anonym-anvandare

    Medlem
    20 juni, 2005 vid 10:30

    Varför inte kolla vindmätaren på hemsidan först
    /claes

  • anonym-anvandare

    Medlem
    20 juni, 2005 vid 10:31

    Ursäkta, såg att den va rätt död/c

  • soulandradical

    Medlem
    20 juni, 2005 vid 10:48

    verkar fullständigt dött i malmö idag så jag hade nog inte chansat om det inte börjar bralla lite mer inom någon timmes tid

  • lars_k

    Medlem
    20 juni, 2005 vid 11:12

    Har det varit bra bris senaste tiden? Man funderar ju lite på att dra ner nån helg….

  • soulandradical

    Medlem
    20 juni, 2005 vid 11:19

    jo det har nog varit ok – har inte varit där själv denna säsongen. de hade dock rejält med vind förra veckan när vi hade 7 ms på näset så visst blir det bris.

    det krävs ju dock en skaplig grundvind ändå för att det ska bli ok. Men Klagshamnslocalsen har bättre koll än vad jag har – bättre att de uttalar sig

Logga in för att svara.

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Installera Surfzone som app?

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA