Senaste nytt Forums Vindsurfing Konfen Vindsurfing Brädviken Classic Slalom 11/8

  • Brädviken Classic Slalom 11/8

    Publicerad av anonym-anvandare på 18 juni, 2001 vid 13:11

    Hej Alla!

    11/8 är det dags för en slalomtävling i Brädviken,Gävle. Tävlingen kommer att köras på 8:a bana och är öppen för alla slags brädor och seglare. Första start ca 11.00. Vi kör så många race som vi hinner/orkar….

    Efter tävlingen så blir det beach party och efter det så beger vi oss in till stan och den sk. City festen (Ni som var på Mellansvenska i Gävle förra året vet vad jag menar). Boendemöjligheter finns i Brädviken om man har stor bil eller tält.

    Anmälningsavgift: 50kr (då ingår lättare lunch, typ korv&bröd) För betalande medlemmar i Tung Surf Club är det gratis.

    Sätt in anmälningsavgift på PG: 144 84 71-1 (Glöm inte att ange namn)

    Frågor? Kontakta Mac mac@tungsurf.com eller Nik nik@tungsurf.com

    Syns på vattnet…Mac,TS

    anonym-anvandare svarade 24 år, 8 månader sedan 1 Medlem · 0 Svar
  • 0 Svar

Tyvärr, inga svar hittades.

Logga in för att svara.

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Installera Surfzone som app?

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA