Senaste nytt Forums Vindsurfing Konfen Vindsurfing Är det någon som skall jobba över i helgen? Jag litar på DMI och hoppas på vind under måndagen!

  • Är det någon som skall jobba över i helgen? Jag litar på DMI och hoppas på vind under måndagen!

    Publicerad av s på 24 augusti, 2001 vid 10:00

    Kolla DMI:s femdygnsprognos!

    Mandag:
    Kuling fra nordvest, 10 til 15 m/s, stedvis op til 18 m/s, i løbet af natten aftagende til mellem 5 og 10 m/s.

    Och även Wetteronline lovar 20-25knop NV-VNV!!!
    Wetteronline bruka aldrig överdriva sina vindstyrke rapporter. Säger de 15knop så är det 5.4 och vågbräda.

    Ladda, osäkra – flyg!

    S..

    anonym-anvandare svarade 24 år, 3 månader sedan 2 Medlemmar · 1 Svar
  • 1 Svar
  • anonym-anvandare

    Medlem
    24 augusti, 2001 vid 18:03

    Jag har också noterad detta!!!
    Verkar bli bra men kortvarigt!
    Vi får la passa på måndag på dagen!
    Ses i apelviken nw 15 m/s

Logga in för att svara.

Installera Surfzone som app?
PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

PNFPB Install PWA using share icon

Installera Surfzone appen genom att använda funktionen "Lägg till på hemskärmen" i Webbläsaren. På din iPhone/iPad, klicka på "dela" ikonen i webbläsaren och välj "Lägg till på hemskärmen".

Surfzones app (PWA) har installerats.

Push notification permission blocked in browser settings. Reset the notification settings for website/PWA